Inglismaa koondislane pidas maha sekspeo – mõned tunnid enne kui kutsus fänne üles kodus viibima

Inglismaa täht Kyle Walker eiras koronaviiruse tõttu sätestatud eriolukorda ning pidas oma Manchesteri luksuskorteris maha sekspeo.

29-aastane mängumees, kes pallib Inglismaa meisterklubis Manchester Citys, kutsus külla kaks prostituuti, et maha pidada kolmetunnine seksmaraton. Samuti viibis korteris ka Walkeri sõber.

Vaid mõned tunnid peale peo lõppu postitas inglise internatsionaal sotsiaalmeediasse video, milles kutsus oma jälgijaid üles järgima valitsuse nõuandeid ja viibima kodus.

Walker vabandas küll teo eest laupäeval, ent nüüd seisab mees silmitsi võimaliku trahviga ja sotsiaalse pahakspanuga.

Endine Spursi äss läks varasemalt sel aastal lahku oma pikaajalisest partnerist Annie Kilnerist, kui välja tuli info, et mees on eelmisel suvel rasedaks teinud modell Lauryn Goodmani.

Walkeril tuleb nüüd silmitsi seista peatreener Pep Guardiolaga, ent samuti on eeldata ka Inglismaa koondise peatreeneri Gareth Southgate’i pahameelt.

Mees vabandas laupäeva õhtul öeldes: “Ma tahan kasutada seda võimalust, et avalikult vabandada oma eelmisel nädalal tehtud valikute pärast.”

“Ma saan aru, et profesionaalse jalgpallurina kaasneb ka kohustus olla heaks eeskujuks.”

“Seetõttu tahan vabandada oma sõprade, pere, jalgpalliklubi ja toetajate ees nende altvedamise pärast.”

“Hetkel on maailmas palju kangelasi, kes mängivad ühiskonna jaoks olulist rolli ning soovisin nende hämmastavaid ohverdusi ja elupäästvat tööd esile tõsta.”

“Minu teod on aga otseses vastuolus sellega, mida proovisin edasi anda.”

Manchester City tegi samuti avalduse: “Me oleme pettunud kuuldustes, mis tiirlevad Kyle Walkeri ümber. Viime lähipäevil läbi klubisisese distsiplinaarmenetluse.”

Sulle võib meeldida ka...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga