Zlatan säras taas ja lõi 2-0 võidumängus mõlemad!

zlutunn

Zlatan Ibrahimovic lõi esmaspäevases 2-0 võidumängus Bologna vastu mõlemad väravad ning aitas Rossoneril motivatsiooni uue hooaja alguses kõrgena hoida.

Ibrahimovic murdis vastaste väravaluku juba 10. minutil, kui saatis tugeva pealöögiga sisse Theo Hernandezi tsenderdusest tulnud palli.

Veteranründaja duubeldas seisu 5 minutit peale teise poolaja algust. Penalti teenis välja Ismael Bannacer, kelle tõmbas kasti äärel maha Bologna kaitsja Riccardo Orsolini.

Ibrahimovic, kes vähem kui kahe nädala pärast peab oma 39. sünnipäeva, oleks võinud kohtumisest ka vabalt kübaratrikiga lahkuda.

“Kui ma oleksin 20 aastane, oleksin ma veel kaks löönud, aga õnneks olen ma 39,” sõnas Ibra. “Ma olen nagu Benjamin Button, ma sündisin vanana, aga suren noorena.”

“Naljad kõrvale jättes, siis läheb meil hästi ja me ei ole veel endiselt oma tipptaset saavutanud. Oli tähtis hästi alustada ning eesmärk on eelmisest hooajast paremini esineda.”

Muudest tipphetkedest veel rääkides, siis Bologna tabas Federico Santanderi hilisest löögist latti ning platsilt pidi punase kaardi tõttu lahkuma ka nende kaitsja Mitchell Dijks.

Vaata kohtumise tipphetki all olevast videost:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised