Zidane alustas puhastuskuuriga: esimene mängija saab hundipassi

out3

Ehkki praegusest La Liga hooajast on jäänud veel mängida 11 mängu, pole Zinedine Zidane 2020/21 hooaja ettevalmistustega aega raisanud ning esimene mängija on saanud teada, et tal klubis tulevikku ei ole.

Kui Alphonse Areola liikus laenulepingu alusel Santiago Bernabeule, tundus ta olevat piisavalt kvaliteetne mängija katmaks vajadusel Thibaut Courtoisi kohta.

Tõepoolest, kui belglast tabas hooaja alguses vormi kaotus, oli just Areola just see mees, kes Zidaneile appi tõttas. Suured vead Copa del Rey mängus Real Sociedadi vastu kahjustasid kõvasti aga mehe mainet.

Väljaanne Don Balon väidab, et prantslasest peatreeneril on nüüd kannatus lõppenud ning ta on väravavahile teada andnud, et klubi plaanidesse ta enam ei mahu.

157645

Üheks põhjuseks võib lugeda ka asjaolu, et noorel Andriy Luninil on Real Oviedo’s laenul olles üsnagi hästi läinud. Suure tõenäosusega naaseb mees järgmise hooaja alguseks Santiago Bernabeule ning see kustutaks Areola lootused põhimeeskonda pääsemiseks.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised