Xavi sõnul on Barcelona esimene kaitsja ründaja – selgitatud statistikaga

xavi barcelona lewandowski ründaja esimene kaitsja ründaja hispaania jalgpall football soccernet konstantin vassiljev

„Meie esimene kaitsja on Robert Lewandowski. Ta annab meile vajaliku jõu. Kui tema pressi teeb, siis teevad teised ka” sõnas Xavi pärast Barcelona võitu Villarreali vastu.

Xavil on tuline õigus Poola ründaja suunal tehtud kommentaarides. Lewandowski panustas Barcelona kaitsesse just siis, kui seda kõige enam vaja oli.

Statistika näitab, et Lewandowski astus väljakul vastasega palli eest võitlusesse 6 korral, samal ajal kui Ronald Araujo tegi seda mängu jooksul vaid 5. korral. Lewandowski võitis neist duellidest neli, Araujo aga viis.

Lewandowski oli abiks ka siis, kui Barcelona väravat ohustati standardolukordadest. Ta võitis oma kolmest õhuduellist kaks.

Siin on Lewandowski nurgalööki kaitsmas:

image 3

Villarreal teenis Barcelona vastu 6 nurgalööki. Lewandowski oli igaühe puhul neist kastis, et aidata meeskonnakaaslastel palli puhastada.

Siin on Lewandowski kuumuskaart mängus Villarreali vastu – pange tähele, et punane ala demonstreerib, kui palju ta keskväljal Barca pressingust osa võttis.

image 4

Lewandowski ei suutnud Villarreali vastu küll väravat lüüa, kuid ta lõi aktiivselt kaasa nii kaitse kui ründefaasis. Lisaks andis ta resultatiivse söödu Pedri võiduväravale.

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised