Xabi Alonso kommenteeris kuuldusi Real Madridist

xabi alonso real madrid la liga spain hispaania jalgpall

Hiljuti on hetkest Bayer Leverkuseni peatreener Xabi Alonsot tugevalt seostatud Real Madridi peatreeneri rolliga, sest eeldatavasti lahkub klubi hetkel tüüriv Carlo Ancelotti suvel Realist ning hakkab hoopis Brasiilia koondist juhendama.

„Käes on alles september, on veel vara” sõnas Xabi Alonso pressikonverentsil, kui temalt levivate kõlakate kohta uuriti.

„Olen hetkel Bundesligale keskendunud. Alustasime hooaega hästi ning tahame, et kõik mängijad oleksid samuti fokuseeritud” lisas Bayer Leverkuseni peatreener.

Alonso on alates Leverkuseni peatreeneriks saamisest saati suurepärast tööd teinud, juhtides klubi Euroopa suurturniiri poolfinaali ning pannes nad mängima ilusat ning ründavat jalgpalli.

Real Madridi peatreeneri ametiga on seostatud ka Brightoni hetkest peatreenerit Roberto De Zerbit, kellel on samuti Inglismaa kõrgliigas sel hooajal hästi läinud.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised