Wayne Rooney avaldas, et saatis Sir Alex Fergusoni p*rse esimese katse peale teda Man Unitedisse meelitada

Rooney

Manchester Unitedi legend Wayne Rooney avaldas lõbusa seiga Sir Alex Fergusoniga, kui viimase katse ründajat klubisse meelitada ebaõnnestus.

Endine Inglismaa koondislane, kellest sai Man Unitedi läbi aegade suurim väravakütt ning kes võitis Old Traffordil mitu Premier League tiitlit ja Meistrite Liiga, sattus esimest korda klubiga kontakti juba 14-aastaselt.

24th October – Wayne Rooney – Footballers on this day

Rooney ei tahtnud sel ajal Evertonist lahkuda ning andis sellest väga selgelt märku, kui Ferguson helistas tema vanematele, et arutada potensiaalset üleminekut.

Rääkides sel nädalal aset leidnud üritusel avaldas mees humoorikaid hetki oma karjäärist ja mõnitas mõnda oma vana meeskonnakaaslast, nagu Cristiano Ronaldot ja Rio Ferdinandi.

Fergusoni esimese katse kohta teda Unitedisse tuua sõnas Rooney järgmist: “Sir Alex Ferguson üritas mind juba 14-aastaselt endale napsata. Ta helistas mu emale ja isale.”

When Rooney kissed the Man Utd badge vs Everton not once, but twice

“Nad ütlesid, et Alex on telefonil ja Manchester United tahab mind endale. Ütlesin, et nad ta p*rse saadaksid[told them to f*ck off], ma tahan Evertoni eest mängida.”

“Kui aeg edasi läks, siis mõistsin, et pean lõpuks Alex Fergusoni eest mänigma. Põhjus, miks Unitediga lepingu sõlmisin, oli Alex Ferguson.”

Rooney tegi vaid 16-aastasena endale Evertonis juba nime, saades toona läbi aegade noorimaks väravalööjaks Premier Leagues.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised