VIDEO: Youssef En-Nesyri ajas Kongo mängijat pärast väljakul puhkenud kaost tunnelis taga

VIDEO: Youssef En-Nesyri ajas Kongo mängijat pärast väljakul puhkenud kaost tunnelis taga

Aafrika Rahvuste Karika kohtumine Maroko ning Kongo Demokraatliku Vabariigi vahel lõppes tulise vastasseisuga mängijate vahel.

Maroko varajasele juhtväravale vastas 76. minutil Silas Katompa Mvumpa, kuid tõeline draama rullus lahti aga alles pärast lõpuvilet.

Juba kollase kaardi teeninud Kongo kapten Chancel Mbemba pööras riidu Maroko peatreener Walid Regraguiga. Asi eskaleerus veelgi, sest Mbemba paistis Reragui jutu peale aina rohkem ärrituvat.

image 2

image 3

Tekkinud kaosesse sekkusid ka mõlema meeskonna mängijad, kellest mõned üritasid olukorda rahustada, teised aga liitusid tõuklemisega.

image 4

image 5

Olukord läks veelgi segasemaks, kui Mbemba suunati tunnelisse, kuid talle tormas sinna järele tulivihane Youssef En-Nesyri. Maroko väravavaht Yassine Bounou üritas olukorda maha rahustada, tirides En-Nesyri’t vestist, et takistada tal Mbembale järgnemast.

Kõik metsikud stseenid jäid ka muidugi kaamerate ette ning ringlevad nüüd hoogsalt sotsiaalmeedias.

Rääkides pärast kohtumist, kui pinged olid juba jahtunud, kommenteeris Maroko peatreener Regragui juhtunut järgnevalt: „Mul polle selle kohta midagi öelda. Austan Mbembat väga. Võib-olla oli see adrenaliin, mis pani ta niimoodi reageerima. Pole probleemi. Ma kahetsen seda, sest ei meie ega Kongo ei jätnud endast head muljet.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised