VIDEO: West Hami kaitsja Kurt Zouma jäi kassi peksmisega kaamerasilma ette ja anub nüüd andestust

Kurt Zouma

West Hami kaitsja Kurt Zouma on vabandanud peale seda, kui ta tabati kaamerasilma ees oma lemmiklooma jalaga löömas ja jalatsiga viskamas.

Ajalehe The Sun poolt avaldatud videol on näha, kuidas 27-aastane Zouma kassi rinna kõrguselt maha kukutab ja lööb teda maandumisel jalaga.

Seejärel ajab ta teda mööda elutuba taga ning ühel hetkel viskab kassi jalatsiga.

Zouma vend laadis kaadrid pühapäeva pärastlõunal Snapchati üles.

West Hami tehtud avalduses seisab: “West Ham United mõistab tingimusteta hukka meie mängija Kurt Zouma tegevuse ringlenud videos. Oleme Kurtiga rääkinud ja tegeleme asjaga sisemiselt, kuid tahame selgeks teha, et me ei salli kuidagi loomade vastast julmust.

Kurt Zouma lisas: “Ma tahan oma tegude pärast vabandada. Mu käitumisele ei ole vabandusi, mida ma siiralt kahetsen. Samuti tahan öelda vabandust kõigile, keda see video häiris.”

“Tahan kõigile kinnitada, et meie kaks kassi on täiesti terved. Nad on armastatud ja hellitatud meie kogu pere poolt ning selline käitumine oli üksikjuhtum, mis ei kordu.”

“See on väga häiriv video. Looma löömine ei ole kunagi karistusena vastuvõetav,” ütles RSPCA(Kuninglik loomade julmuse ennetamise ühing) esindaja.

“Oleme väga tänulikud inimestele, kes meile loomade kannatustest märku annavad. Vaatame alat läbi ja vajadusel uurime kõiki meile sitatud loomade heaolu puudutavaid kaebusi.”

Zouma oma sel hooajal West Hami eest maha pidanud 15 kohtumist, olles alles äsja naasnud reielihase vigastusest, mille tõttu pidi ta 11 kohtumist vahele jätma.

Vaata kaadreid siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised