VIDEO: Vaata, kuidas Mbappe osav ilma pallita liikumine Militao jalad sõlme ajab

mbappe

PSG ründaja Kylian Mbappe oli teisipävases Meistrite Liiga kohtumises Real Madridi vastu rambivalguses, kui just tema viimase minuti värav Pariisi meeskonnale võidu tagas.

Lisaks sellele jooksutas ja väsitas ta kogu kohtumise vältel Madridi kaitsjaid, varjutades oma osava tegutsemisega seitsmekordse Ballon d’Ori võitja Lionel Messi.

Üks moment, mis mehe klassi hästi demonstreeris, sündis mängu esimesel poolajal. Mbappe pani tähele, et Eder Militao elab tal kannul ning meelitas ta mitme kiire pöördega keskväljale.

Brasiillane otsustas lõpuks Mbappele järgneda, kuid ajastas olukorra valesti ning hetkega oli Mbappe ennast kiire pöördega Militao haardest vabastanud ja sprintis juba värava suunal.

Mbappe kasutas oma kiirust, et Militao eest ära lipsata ning jõudis peaaegu et pallinigi enne, kui Thibaut Courtois palli ründaja jalge eest ära noppis.

Vaata Mbappe osavat tegutsemist siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised