VIDEO: Oleksandr Zinchenko tegi Arsenali meeskonnakaaslastele kõksimisharjutuses kiiruse ja osavusega silmad ette

zinchenko kõksimis võistlus arsenal

Internetis on levimas kaadrid, millelt on näha, kuidas Oleksandr Zinchenko Arsenali treeningul kõksimisharjutuses oma meeskonnakaaslastele osavalt ära teeb.

Zinchenko liitus Arsenaliga eelmisel kuul Manchester City’st ca 30 miljoni naelstringi suuruse üleminekutasu eest ning Ukraina koondislane sõlmis klubiga 4-aastase lepingu.

25-aastane mängumees on oma karjääri Arsenalis kohe alustanud muljetavaldavalt, mängides end koheselt Mikel Arteta kaitseliinis põhimeheks.

Ta alustas mõlemas Arsenali võidumängus Crystal Palace’i ning Leicesteri vastu, kusjuures Arsenal on nüüd üks kahest meeskonnast, kes pole veel ühtegi punkti hooaja algusest saati loovutanud – teine selline klubi on tema endine koduklubi City.

Paljud on pidanud Zinchenko Arsenali toomist suureks saavutuseks Arteta jaoks ning ukrainlane on juba ka tõestamas, miks seda arvatakse.

Sotsiaalmeedias levinud treeningu kaadrid näitavad, kuidas Arsenali meeskond valmistub võistluseks väljaku teise otsa. Ainult, et vahemaa tuleb läbida kõksides.

Kui pall puutub maad, peab mängija alustama uuesti algusest.

“Kes viimaseks jääb, toob homse hommikusöögi” hoiatab Arteta videos oma mängijaid.

Seejärel annab hispaanlane vile, et anda märku võistluse algusest.

Suurem osa meeskonnast asub vaikselt liikvele, enne kui Zinchenko näilise lihtsusega neist mööda kihutab, demonstreerides samal ajal oma kiirust ning head pallikontrolli.

Vaata videot siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised