VIDEO: Mõlemale punased! Nii Tuchel kui ka Conte saadeti pärast rüselust väljakult minema

conte tuchel chelsea tottenham

Chelsea ja Tottenhami vastasseis oli väljakul tõeline maiuspala, kuid isegi väljaku kõrval aset leidnud intsidendid oli peaaegu et sama meelelahutuslikud.

Kaks Londoni rivaali pidid pärast tulist derbit punkte jagama, kui omavahel lepiti lõpuks 2:2 viiki. Kusjuures Tottenham tuli kahel korral kaotusseisust välja, et endale punkte päästa. Teine viigivärav sündis kohtumise 96. minutil, kui Harry Kane saatis palli nurgalöögist peaga Chelsea väravavõrku.

Enne seda nurgalöögiolukorda tiris Cristian Romero kastis Marc Cucurella juukseid, kuid kohtunik ei leidnud, et see olukord oleks edasist tähelepanu väärinud. Tuchel ei olnud aga olukorraga üldse mitte rahul.

Olukord sündis pärast seda, kui Tuchel ja Conte oleks peaaegu juba pärast Tottenhami esimest väravat kättpidi kokku läinud. Tuchel ei olnud siis rahul, et enne väravaolukorda Kai Havertzi vastu tehtud ilmselget viga ära ei vilistatud.

@suprebukayo7 Daylight robbery🤣 #spurs #chelsea #londonderby #foryou #viral #footballtiktok #havertz #bentancur #foul #robbery ♬ black out days – favsoundds

Seejärel läks pärast lõpuvilet paras põrgu lahti. Kaks peatreenerit surusid omavahel kätt, kuid Tuchel ei soovinud Conte kätt lahti enam lasta, mis omakorda tekitas furoori nii peatreenerites, mängijates kui ka teiste klubi töötajate seas.

Sellisel viisil suure kohtumise lõpetamine ei olnud kindlasti väärikas ning pärast mängu näis Tuchel Sky Sportsile selgitavat, miks antud olukord pärast mängu aset leidis.

Ta sõnas: “Ma arvasin, et kui kätt surutakse, siis vaadatakse üksteisele silma, aga temal (Contel) oli asjast teine arusaam. See polnud vajalik, kuid paljud asjad selles mängus polnud vajalikud.”

“Probleemi pole. Asi oli emotsioonides. Selline see mäng on, see ongi Premier League. Me armastame seda ning oleme emotsionaalsed treenerid. Kui kohtume, siis kohtume. Kui mitte, siis mitte. See pole probleem ning juhtub ainult jalgpallimängu ajal. Olge nüüd kutid. Midagi hullu ei juhtunud.”

Ka Contelt küsiti hiljem juhtunu kohta ning tema vastus oli: “Ma ei soovi olukorda kommenteerida, sest isegi kui on mingi probleem, siis see on minu ja tema (Tucheli) vaheline.”

Vaata juhtunud videopildis siit:

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised