VIDEO: Messilt seljale autogrammi soovinud fänn tõmmati jõhkralt staari ees maha

messi selg autogramm fänn turvatöötaja tõmbas maha

Lionel Messi pidi oma populaarsuse tõttu taas üle elama ühe keerulise õhtu kui Argentiina kohtus Ameerikas peetud sõpruskohtumise raames Jamaicaga.

Messi oli pideva fänniterrori all ning mitmed neist pääsesid ka väljakule, otsides kallistust, autogrammi või pilti argentiinlasest superstaariga.

Argentina koondise kapten sekkus mängu Jamaica vastu peetud sõpruskohtumise teiseks poolajaks. Tegemist oli Argentina viimase soojendusmänguga enne Kataris peetavat jalgpalli MM’i.

Lionel Scaloni meeskond võitis lõpuks kohtumise 3:0 ning Messil õnnestus endal ka kolme minuti jooksul kaks väravat kirja saada. Väravad tõstsid ta kõigi aegade parimate rahvusvaheliste väravalööjate edetabelis teisele kohale.

Hea tulemuse varjutas aga hirm ebakindluse ees, kuna mitmed fännid suutsid lihtsa vaevaga turvameestest mööda pääseda ning väljakule tungida. Ühes olukorras jõudis särgita fänn Messi juurde ja ulatas talle pastaka, et ta saaks talle selja peale autogrammi anda. Messi näis esialgu pisut šokeeritud olevat, kuid nõustus sellegipoolest autogrammi jagama.

Küll aga ei jõudnud ta kirjutamist lõpetada, sest turvamehed tõmbasid mehe maha ning kandsid ta väljakult minema.

Vaata juhtunut siit:

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised