VIDEO: Luuk de Jong oli ülilähedal Barcelona hooaja ilusaima värava löömisele

Luuk de Jongi teekond Barcelonas on kulgenud üle kivide ja kändude, kuid 2022. aasta sai tema jaoks peaaegu et suurepärase alguse, kui ta oli lähedal imelisele käärlöögiväravale kohtumises Mallorca vastu.

Barcelona pidi Covid-19 ja vigastuste tõttu mängima suhteliselt noore meeskonnaga. Sergio Busquotes, Memphis Depay ja Martin Braithwaite olid ilmselt suurimad puudujad.

Sel korral astus üles aga De Jong, kes 44. minutil mängu ainsa värava lõi ja ühtlasi sellega Barcale ülitähtsad 3 punkti tõi.

Kuid enne oma avaväravat oleks mees peaaegu löönud värava, mille oleks võinud juba aasta alguses üheks aasta parimaks väravaks nimetada.

Mallorca kasti tulnud tsenderdus tundus Barca ründajatele pisut selja taha jäävat, kuid De Jong keeras ennast õigeaegselt ümber ning tabas palli otse õhust parema jalaga.

Mehe jalast sündinud pommlöök paistis kindlalt tee väravasse leidvat, kuid viimasel hetkel sattus ette väravalatt, mis palli väljakule tagasi saatis.

Vaata sooritust siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised