VIDEO | Kibestunud väravavaht ei lasknud sünnipäeva pidanud pisikesel poisil endale väravat lüüa

väravavaht tõrjus väikese poisi löögi jalgpall sünnipäev ungari uudised eesti

Kui te arvasite, et Emiliano Martinez on kõige põlastusväärsem väravavaht maailmas hetkel, siis oodake kuniks kohtute Zsombor Senkoga, kes pallib hetkel Ungari teises liigas konkureeriva DVTK ridades.

Mees on kriitikalaviini alla sattunud pärast seda, kui purustas 7-aastase poisi unistuse.

Oma kohtumise ajal DVTK vastu soovis MTK Budapest teha oma meeskonna maskotiks saanud väiksele poisile seitsmenda sünnipäeva puhul väikese üllatuse.

Pisike poisipõnn kutsuti kohtumise avavileks väljakule ning plaan oli tal lasta joosta DVTK värava suunas, lüüa värav ning siis tähistada kohalike fännidega.

Kõik tundus plaanipäraselt minevat, kui Budapesti ääreründaja Zoltan Stiber palli mängu pani ning mänguvahendi väikesele poisile söötis. Poisiklutt jooksis läbi DVTK kaitsjate, kes lahkelt nõustusid asjas kaasa lööma. Samal ajal skandeerisid ja juubeldasid tagataustal ka mõlema klubi toetajad.

Siis läks aga asi nihu – väravani jõudes ning väravavahi Senkoga silmitsi seistes muutus lõbus hetk kiirelt hapuks. Senko tõrjus poisi esimese pealelöögi parema jalaga ning püüdis seejärel ka järgmise palli. Seejärel lõi ta palli kaugele-kaugele minema ning keeldus palli enda võrku laskmast.

Senko käitumisest jahmunud poiss jooksis tagasi väljaku keskringi, kus tema suurem vend teda seejärel lohutada üritas. Kurbus ja pettumus lapse silmis paistis ilmselgelt välja.

Senko suhtumine ei vihastanud mitte ainult staadionil viibinud fänne, vaid sellest räägiti kogu Ungaris ning hiljem ka välismaailmas.

Pärast mängu – kus saadi väljateenitud kaotus – üritas Senko kuidagi vabandada, kui kutsus lapse ja ta pere järgmisele DVTK ja Budapesti mängule.

„Seni sooviksin aga, et ta kunagi ei loobuks oma unistustest ja võitleks iga palli eest nagu ta seda esmaspäeva õhtul tegi!” sõnas väravavaht.

Kummalisel kombel pole see, millega Senko hakkama sai jalgpallimaailmas ennekuulmatu. Levib ka tuntud lugu Saksamaa koondise kunagisest väravavahist Oliver Kahnist, kes ei lasknud heategevusliku kohtumise ajal ühelgi lapsel penaltiseerias enda vastu skoorida.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
2
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised