VIDEO: Kevin de Bruyne näitas uskumatult osava läbisööduga klassi

bruyne

Kujutage nüüd ette, et te olete geenius. Te suudate sooritada liigutusi, mis miljarditele müstikaks jäävad. Kujutage ette, kui sind nimetatakse sinu ala parimaks. Kujutage ette, et sinust tehakse miljonär sinu äärmiselt hästi kordineeritud jalaliigutuste tõttu.

Kevin de Bruyne seda kõike ette kujutama igastahes ei pea, sest tema jaoks on see kõik reaalsus. Olles Chelseas’t ära põlatud, on belglasest poolkaitsja sellest ajast saati arenenud üheks maailma parimaks poolkaitsjaks. Olles võimeline mõlema jalaga lahti muukima kõige kompaktsemaid kaitseliine, toodab see mees regulaarselt sööte, mis jätavad lugematul arvul inimestel lõuad ammuli.

De Bruyne oli pühapäeval taas tegudel. Belgia võis küll Wembley’l kohtumise Inglismaa vastu kaotada, aga nende staarmängija sai siiski hakkama liigutusega, mis tõestas, et ta on kõige suurema klassiga mängija väljakul.

Belgia oli teise poolaja lõpufaasis kaotusseisus, kui Bruyne palli vasakul äärel oma valdusesse sai. Tema ümbruses oli viis Inglismaa mängijat. Enamik mängijaid oleks ehk saatnud palli tsenderdusega kasti, aga mitte De Bruyne.

Selle asemel toimetas mees palli peene välisküljesööduga Trent Alexander-Arnoldi ja Kyle Walkeri vahelt Yannick Carrasco jalale. Kahjuks ei lõpetanud löök väravas, kuigi oleks seda peale sellist passi kindlasti väärinud.

Vaata osavat läbisöötu all olevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised