VIDEO: Karol Mets andis Šveitsis väravasöödu ning aitas koduklubil edumaa tabeli tipus 13-punktiliseks kasvatada

Karol Mets

FC Zürich suurendas edumaad Šveitsi kõrgliiga tipus. Tänu järjekordsele võidule tabeli eelviimasel kohal paikneva Lucerne vastu, suurendas Zürich nüüd eduseisu tabeli tipus lausa 13 punktile. Oma panuse andis ka Eesti koondislane Karol Mets, kes mängu 75. minutil vahetusest sekkus ning juba kolm minutit hiljem väravasöödu kirja sai.

Adre Breitenreiteri poolt juhitud meeskond on viimasest 12 kohtumisest võitnud 11 ning viimasest kaotusmängust on möödunud juba 16 mängu.

Zürichi meeskond domineeris kogu kohtumist otsast lõpuni. Seda tõestas ka mängu lõpuks väravale sooritatud löökide arv, mis oli 9:2 külaliste kasuks. Seega tundus Swissporarenal vaid aja küsimus, millal Žürichi meeskond oma esimest väravat tähistada saab.

17. minutil tõusis Karol Metsa koduklubi vasakult äärelt ründesse ning pall sattus Blerim Dzemaili jalale, kes kasti äärel löögipette sooritas ning seejärel hoopis palli ilusa sööduga Assan Ceesay’le toimetas. Sealt jäi viimasel vaid pall väravavahi selja taha toimetada ja seda ta ka suutis.

Teine värav sündis 78. minutil: mängu sekkus pingilt Zürichi superjokker Wilfried Gnoto, kes suutis järjekordse värava lüüa. Ante Coric andis nurgalöögi, millele sai pea vahele meie mees Karol Mets. Pall leidis tee täpselt värava ette, kust Gnoto selle lihtsusega väravavõrku veeretada sai.

Žürich mängis kogu kohtumise rahulikult ja kindlalt, kordagi ei tekkinud tunnet, et mäng võidaks käest ära anda. Kohati oli meeskonna harmoonia ja kokkumäng isegi muljetavaldav. Tundub väga ebatõenäoline, et Šveitsi kõrgliiga võitja osas mingeid üllatusi enam tulema peaks.

Vaata kohtumise tipphetki siit(Karol Metsa väravasööt alates 6:14):

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised