VIDEO: Gonzalo Higuain vajutas MLS’is karistuslöögist südamest risti!

higuhain

Öeldakse, et uut esmamuljet sa endast enam jätta ei saa, aga Gonzalo Higuain tõestas Ameerikas vastupidist.

Olles suvel liitunud Inter Miamiga, oli Higuaini debüüt üks nendest, mida pigem kiirelt unustada. Mees saatis kohtumises Philadelphia Unioni vastu penalti kõrgelt üle värava ning sattus jagelema vastasmeeskonna mängijatega. “Ma usun ausasse mängu. Ma olen emotsionaalne mängija ja ei suutnud seda tolereerida,” sõnas argentiinlane peale kohtumise lõppu.

“Viis mängijat olid mul kaelas. Ma tundsin, et antud situatsioonis nappis austust üksteise vastu ning ma reageerisin. Ma ei ole uhke selle üle kuidas ma reageerisin. Ma olen emotsionaalne inimene. Ma olen sellest juba edasi liikunud.”

Õnneks tõi mehe kolmas kohtumine uue klubi eest kaasa ka väravaküti esimese värava ning tuletas taas kõigile mehe kvaliteeti taas meelde.

Kohtumine Red Bullsi vastu oli 10 minutit enne mängu lõppu veel 1-1 viigis, kui Inter Miami võitis kasti lähistel karistuslöögi. Higuainile oli nüüd üles seatud ideaalne võimalus, et oma esialgne mulje endast täiesti ümber pöörata – ja seda ta ka tegi!

Lühikese hoovõtu järel vajutas Higuain palli mõnuga vastaste värava ristnurka ja meeleheitliku hüppe teinud väravavahil ei jäänud muud üle kui pall võrgust nukralt välja noppida.

Vaata imelist väravat all olevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised