VIDEO: Edison Cavani teenis “luid murdva” täklingu eest punase kaardi

cavani

Olles pidanud viimased kolm Evertoni kohtumist hilise täklingu tõttu Liverpooli Thiago vastu eemale jääma, avastas Richarlison nüüd ennast ise ohvri rollis, kui Manchester Unitedi Edison Cavani tema vastu jõhkra vea tegi.

Evertoni ründaja teenis mängukeelu hiljutises 3-1 kaotusmängus Manchester Unitedi vastu, kus lõi Cavani ühtlasi ka oma esimese värava uue klubi ridades.

Richarlison lõi eile teise Brasiilia kahest väravast 2-0 võidumängus Uruguay üle. Cavani vastutas see-eest kogu kodumeeskonna ründejõu eest, sest Luis Suarezel tuvastati enne kohtumist koroonaviirus.

Cavani õnnetuseks aga ei suutnud Uruguay meeskond siiski väravavõrku leida ning niigi halb õhtu läks veelgi hullemaks, kui kohtunik tuvastas VARi abil, et tema viga Richarlisoni vastu oli punase kaardi vääriline.

“Oli võitlusoment palli pärast ja loomulikult läksid nad üle piiri,” seletas Richarlison peale kohtumise lõppu. “See oleks võinud isegi mu luu murda.”

Vaata juhtunut all olevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised