VIDEO: Darwin Nunez tegi Zidane’i ning saadeti pealöögi eest väljakult punasega minema

nunez punane kaart crystal palace

Liverpooli ründaja Darwin Nunez pidas Anfieldil maha katastroofilise kodudebüüdi, kui teenis kohtumises Crystal Palace’i vastu otse punase kaardi.

Nunez, kes lõi eelmisel hooajal 41 kohtumisega 34 väravat, liitus Liverpooliga ca 85 miljoni naela eest.

Ründajat kritiseeriti pärast mõningaid tema hooajaeelseid esitusi, kuid Liverpooli peatreener Jürgen Klopp usub temasse täielikult.

“Viis nädalat tagasi, kui me hooajaeelset ettevalmistust alustasime ja tal oli esimene mäng, siis ei paistnud see samuti välisele maailmale kuigi muljetavaldav” sõnas Klopp hiljuti saates Soccer Saturday. “See on segane, kui kiiresti me inimesi hindame tänapäeval.. vau!”

“Kujutage ette, kui keegi teeks sama meile ja ütleks: “Esimesel tööpäeval sul asi ei toiminud. Mine koju, me ei taha sind enam kunagi näha! Ja teist võimalust sa ei saaks” – me oleksime kõik juba ammu minema kupatatud!”

“Nüüd näevad kõik: “Ahah, ta on korralik ründaja” – seega hea meile kui ka talle. Ta on paras käputäis ja erineb sellest, mis meil eelnevalt oli. Ta on väga elav ja väga energiline. Füüsiliselt on ta tõesti tugev ja tehniliselt väga hea, aga see käib ilmselgelt kokku juba sellega, et oled uues keskkonnas kohanenud ning kindlam endas uues keskkonnas.”

“Sa ei saa öelda: “Kuule, sa pead mulle koheselt 100 protsenti endast andma” – sa pead seda asja vaikselt arendama ja see ongi see, mida me praegu teeme.”

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised