VIDEO: Crystal Palace’i ründaja andis oma reaktsiooniga ninanipsu Millwalli fännidele, kes talle pudeliga pähe viskasid

laske tulla

Crystal Palace keeras omas viimases kohtumises kaotusseisu ümber, et võtta 2-1 võit Championshipis palliva Millwall FC üle. Võit tagas neile koha FA Karikasarja neljandas voorus. Peale 17. minutil kaotusseisu jäämist, andsid Kotkad teisel poolajal korraliku show, et mäng lõpuks oma kasuks pöörata.

Suurem osa tunnustusest peaks kuuluma Palace’i ründavale poolkaitsjale Michael Olise’ile, kes lõi oma meeskonna viigivärava ning andis võiduväravale väravasöödu. Nooruk lõi viigivärava kohe teise poolaja alguses, põrutades väravasse vasakult äärelt võimsa löögi.

Olise andis Millwallile ka viimase löögi, kui mängis suurepärase tsenderduse Jean-Philippe Matetale, kes oma meeskonna võiduvärava lõi. Michael Olise panus mängu oli nii võimas, et Millwalli fännid ei talunud tema kohalolekut platsil lõpuks välja.

Vahetult peale võiduväravale väravasöödu andmist, läks ta Palace’i nurgalööki andma. Nurgalöögiks valmistudes visati mehele rahva seast pudeliga pähe.

Kuid selle asemel, et sellest suur stseen teha, läks lõi Prantsuse imelaps pudeli lihtsalt platsil minema. Tegu oli väikese žestiga, ütlemaks neile fännidele: “Laske tulla”, ajades kodufännid veelgi rohkem keema.

Lisaks pudeliviskamisjuhtumile skandeerisid Millwalli fännid homofoobseid lauseid Palace’i Connor Gallagheri suunas. Klubi võib oodata tõsine karistus Inglismaa jalgpalliliidult, kes on fännidele seliste pahatahtlike tegude pärast väga karme karistusi määranud.

Vaata olukorda siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised