VIDEO: Cristiano Ronaldo reaktsioon Sancho väravale läks viraalseks

ronaldo sancho

Video Cristiano Ronaldo reaktsioonist pealkirjaga “Ta tahab lihtsalt vana Manchester Unitedit tagasi” on kogunud 1,2 miljonit vaatamist.

37-aastane ründaja, keda seostatakse jätkuvalt Old Traffordilt lahkumisega, istus tribüünil, kui Jadon Sancho viis Unitedi hästi realiseeritud väravaga Liverpooli vastu juhtima.

Pärast seda, kui Erin ten Hag jättis mehe esmaspäeva õhtul pingile, istus viiekordne Ballon d’Ori võitja Anthony Martiali ja Fredi kõrval, kui hea algus mängule päädis Manchester Unitedi avaväravaga.

Ronaldo oli kindlasti pettunud Ten Hagi otsusest jätta ta esmaspäevases kohtumises pingile, kuid pingil istudes see kuidagi välja ei paistnud.

Varem on mõned süüdistanud Manchester Unitedi ründajat, et ta ei hooli piisavalt klubist, millega ta 2003. aastal algselt liitus. Mõned võivad aga pärast järgneva klipi nägemist oma seisukohta muuta.

Ronaldol õnnestujs lõpuks isegi mänguaega saada, kui ta asendas värava löönud Marcus Rashfordi platsil viimaseks 10. minutiks.

Pärast lõpuvilet rõhutas Erik ten Hag, et 37-aastasel mängijal on Manchester Unitedis endiselt oluline roll, hoolimata oma lühikesest mänguajast Liverpooli vastu.

Kui Ten Hagilt tema mängujärgsel pressikonverentsil küsiti Ronaldo ja kapten Harry Maguire’i kohta – järgmine mängija, kes mängust välja jäti – siis vastas Ten Hag: “Nõudmised on kõigile kõrged, sealhuglas ka peatreenerile.”

Vaata Ronaldo reaktsioon Sancho väravale siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised