VIDEO: Cristiano Ronado briljantne välisküljesööt Hispaania vastu

ronaldopass

Cristiano Ronaldo sööduoskuste kohta on üsna pikalt levinud segadust tekitav müüt.

Öeldakse, et mees väga söötu jagama ei kipu. Lõputus võrdluses Messiga üritavad kriitikud läbi suruda narratiivi, mis tahab Cristiano Ronaldot näidata mängijana, kes palli eriti palju ei sööda.

Numbrid aga ei valeta, sest mees on andnud karjääri jooksul uskumatud 263 väravasöötu. Eilses sõpruskohtumises Hispaania vastu oli ta lähedal selle numbri suurendamisele.

Sõltumata 0:0 viigist domineeris Portugal kohtumist “La Roja” vastu ning Cristiano Ronaldo andis vaatajatele jälle korraliku show.

Vaid väravalatt suutis eile õhtul Jose Alvalade staadionil jääda Ronaldo ja võidu vahele.

Esimene poolaeg oli suhteliselt tasavägine. CR7 sai kaptenipaela ning kirja oma 167. kohtumise Portugali eest. Tema eesmärgiks oli jõuda sajanda võiduni rahvuskoondise eest ning näha oli, et ta tahtis seda kogu hingest ka saavutada.

Cristiano Ronaldo paistis eile nagu mees missioonil. Tal kulus vaid 7 minuti teisest poolajast, et Hispaaniale oma kardetud oskusi meelde tuletada. Mehe pommlöök kasti äärelt tabas latti ning Kepa ei saanud juhtunust ööd ega mütsi aru. Varsti peale seda saabus ka Ronaldo meistriteos, mis kogu vutimaailma vaimustusest ahhetama pani.

Ronaldo nägi teisel pool väljakut vabana Renato Sanchesit ning toimetas seejärel palli meheni imelise välisküljesööduga.

Pall langes imeliselt Sanchesile ette ja tundus, et värav on nüüd justkui kindel, aga kahjuks jäi väravalatt taas ette.

Hispaanial tekkisid oma parimad võimalused alles peale Ronaldo välja vahetamist mängu lõpufaasis.

Portugali peatreener Fernando Santos teab väga hästi, et tal on hetkel juhendada üks Euroopa konkurentsivõimelisemaid koosseise, mille kirsiks on kogenenud Ronaldo.

Kohtumise kõiki tipphetki näed all olevast klipist:

https://www.youtube.com/watch?v=ATJ3Q_jyDi0
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised