VIDEO: CR7 kritiseeris tulises intervjuus nii klubi kui Ten Hagi

piers morgan ronaldo cr7 intervjuu

Cristiano Ronaldo astus avalikult vastu oma klubile ning hetkesele peatreenerile, mis tähendab ilmselt seda, et mehe mängud Old Traffordil on suure tõenäosusega mängitud.

Portugali suurmängija on peagi suundumas oma viiendale – ja üsna kindlalt ka viimasele – MMile, kuid enne seda andis ta intervjuu Piers Morganile, kus andis mõista, et ei klubi ega ka peatreener pole teda piisavalt austanud.

Ronaldo ütles Morganile, et ta usub, et klubi üritab “teda välja suruda”.

“Jah,” vastas Ronaldo. Mitte ainult treener, vaid veel kaks-kolm inimest, kes klubi ümber tööd teevad.”

Morgan jätkas: “Tippjuhtide tasemel?”

Ronaldo vastas jaatavalt, öeldes: “Jah. Tundsin ennast reedetuna.”

Kui mehelt uuriti seejärel, et kas klubi üritas temast “vabaneda”, vastas Ronaldo: “Ausalt öeldes ei tohks ma seda välja öelda, ma ei tea.”

“Kuule, mind ei huvita. Inimesed peaksid tõde kuulma.”

“Jah, ma tunnen end reedetuna. Ja ma tundsin, et mõned inimesed ei taha mind siia. Mitte ainult sel, vaid ka eelmisel aastal.”

Ronaldol jagus kriitikanooli ka peatreener Erik Ten Hagi suunas, kes hiljuti Ronaldo põhimeeskonnast korraks välja külmutas, sest mees keeldus kohtumise ajal platsile tulemast.

Ronaldo ütles: “Ma ei austa teda, sest ta ei austa mind. Kui sa mind ei austa, siis ma ei hakka ka eales sind austama.”

Ronaldo naasis Manchester Unitedisse 2021. aastal, kuid ütleb, et ta oli šokeeritud nähes, et klubi ei ole üldse mingeid edasisamme teinud – ei treeninghoonete, toitumise kui ka tehnoloogia osas.

“Edasiminek oli null” ütles ta. “Pärast Sir Alexi lahkumist (2013) ei näinud ma klubis mingit arengut. Midagi pole muutunud.

“Tahan klubile parimat, selle tõttu tulingi Unitedisse.”

“Kuid seal on mõned asjad sees, mis ei aita klubil sellisele tipptasemele nagu Manchester City, Liverpool ja isegi praegu Arsenal jõuda.. selliste mõõtmetega klubi peaks minu arvates olema parima kolme seas ja nad ei ole seda kahjuks.”

“Midagi ei muutu. Mitte ainult mullivann, vaid isegi bassein ja jõusaal. Isegi tehnika, köök ja kokad – keda ma muidu väga hindan ja kes on armsad inimesed. Nad on ajas seisma jäänud, mis üllatab mind väga.”

“Arvasin et näen teist pilti – uut tehnoloogiat, infrastruktuuri. Kahjuks näen endiselt palju asju, mida olin harjunud nägema, kui olin 21, 22, 23. See üllatas mind väga.”

Ronaldo oli rivaalklubi Manchester City´ga lepingu sõlmimisele väga lähedal, kuid legendaarse peatreeneri Sir Alex Fergusoni abil meelitati mees siiski tagasi Old Traffordile.

“Ma järgisin oma südant” ütles Ronaldo rinnale koputades. “Ferguson tuli ja ütles mulle: ´Sina ja City on võimatu´ ja ma vastasin ´okei, boss!´”

Kuid unistus on muutunud õudusunenäoks, sest meeskond suutis eelmisel hooajal Premier Leagues vaid kuuenda koha saavutada. Ronaldo on distsiplinaarprobleemide tõttu hetkel Erik Ten Hagi soosingust välja langenud ja sel hooajal on ta 10 liigamänguga skoorinud vaid ühe korra.

Vaata videot siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised