VIDEO: Chelsea uus kaitsja Koulibaly helistas John Terry’le, et küsida luba number 26 kandmiseks

koulibaly helistas john terryle number 26

Pärast seda, kui John Terry jalgpallist loobus, pole keegi Chelseas number 26 särki kandnud.

See on aga peagi muutumas. Chelsea uus keskkaitsja Kalidou Koulibaly hakkab ajaloolist numbrit kandma pärast seda, kui Chelsea legend isiklikult talle selleks loa andis.

Senegali kaitsja ametlikult Twitteri kontol jagatud videos on näha ja kuulda, kuidas mehele antakse Chelsea endise kapteni õnnistus numbri kandiseks. Vestlus kulges järgmiselt:

Koulibaly: “Vabandust mu inglise keele pärast, mu inglise keel ei ole nii hea, aga annan endast parima.. John, tahtsin sinult midagi küsida, sest nagu sa võib-olla tead, siis kandsin ka Napolis number 26 särki ning sellest saati kui sa klubist lahkusid, pole keegi kandnud seda numbrit. Ma ei tea, kas soovisid selle erru jätta või ei taha seda keegi lihtsalt võtta, aga ma tahtsin sinult uurida, et kas mul oleks võimalik see endale võtta.”

Terry: “Number 26 on minu jaoks väga eriline ja ma hindan seda väga, et helistasid mulle. See pole minnu jaoks mingi probleem, et sa seda kannaksid. Oleksin väga roomus. Soovin sulle edu, sest tead, kui oluline see number mulle oli ja ilmselgelt olen näinud ka sind 26 numbriga mängimas. Seega annan selle numbri sulle suurima rõõmuga.”

Koulibaly: “Suur-suur aitäh. See saab olema raske särki, mida kanda, aga ma annan endast parima.”

Terry: “Survet pole mees, pead ainult meile karikaid võitma. Sobib?”

Koulibaly: “Jah, loomulikult!”

Vaata lahedat videot siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
2
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised