VIDEO: Chelsea peatreener Thomas Tuchel plahvatas pressikonverentsil: “Te peate selle ära lõpetama”

Tuchel

Chelsea peatreener Thomas Tuchel oli taas Ukraina teemaliste küsimuste laviini alla jäämas, kui kaotas ühel hetk kannatuse ning käratas ühele ajakirjanikule vastu.

Tuchel võttis vastu küsimusi enne oma meeskonna FA karikavõistluste kohtumist Lutoni vastu kolmapäeval, kuid arutelu pöördust rohkem kui korra Ukraina poole.

Tuchel nõudis, et ajakirjanikud lõpetaksid temalt käimasoleva sõja kohta küsimuste esitamise, kuna “ta pole poliitik.”

Pressikonverentsi ajal üritas meedia Tuchelilt uurida venelasest miljardäri Abramovici kohta, kes hiljuti avalikustas plaani anda Chelsea klubi usaldusisikutele üle.

Tuchel vastas aga teravalt: “Kuulge, kuulake mind nüüd, te peate lõpetama, ma pole poliitik.”

“Te peate ausalt lõpetama, ma saan seda vaid korrata ja mul on halb tunne seda korrata, sest ma pole kunagi sõda pidanud kogema.”

“Nii et isegi sellest rääkimine paneb mind end halvasti tundma, sest olen väga privilegeeritud – saan siin rahus istuda. Ma annan endast parima, kuid te peate lõpetama nende küsimuste esitamise, sest mul pole teile vastuseid.”

Varasemalt pressikonverentsi ajal tunnistas sakslane siiski, et Venemaa jätkuv sissetug Ukrainasse avaldab talle mõju. Ta lisas, et Chelsea mängijad annavad endast parimat, et eelseisvatele mängudele keskenduda.

“Kõigl Euroopas on peas müra, mis kellelegi ei meeldi. Sellegipoolest üritad sa tulla tööle ja teha seda nii hästi kui võimalik.” sõnas Tuchel.

Vaata olukorda siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised