VIDEO: Bellingham skooris hetk pärast lõpuvilet Puskase väärilise värava

bellingham iluvärav puskas overtime üleaeg lisaaeg

Jude Bellingham päästis taas hilise väravaga Real Madridi ning aitas klubi Meistrite Liiga kohtumises Union Berlini vastu 1:0 võiduni.

Mees skooris üleajal tähtsa värava, et tagada Hispaania hiiule kõik kolm punkti oma hooaja esimesest Meistrite Liiga mängust.

Kuid üks huvitav asi, mida võib-olla kõik fännid kohe ei märganud, on see, kuidas Bellingham veel vahetult pärast lõpuvilet veel ühe ilmelise värava lõi – arvesse värav muidugi enam ei läinud.

image 15

Just sel hetkel, kui kohtunik vile suule asetas ning mängu lõppenuks vilistas, saatis Bellingham vasakult äärelt palli ilusa kaarega Union Berlini väravasse. Mäng oli selleks momendiks küll lõppenud, kuid mehe löök leidis tee siiski imepärasel kombel väravavõrku.

image 16

Bellingham võis küll ilmselt korraks kahetseda, et ta lööki sekund varem teele ei pannud, kuid ilmselt jäi mees siiski oma eelnenud võiduväravaga pärast kohtumist vägagi rahule.

image 17

Värav ka videopildis:

@crazyhow45 ROBO🤡 #football #realmadrid #bellingham #ch45👀 ♬ Houni Sunet Angel – Monte Heisenberg
Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised