VIDEO: Bale teenib Realis vaevu mänguaega, aga koondise eest kõmmutab iluväravaid

Gareth Bale Austria vastu karistuslööki löömas

Gareth Bale keris pisut aega tagasi, kui skooris MM’ile pürgiva Walesi eest suurepärase karistuslöögi.

Oma karjääri praegusel hetkel on Bale põhimõtteliselt lihtsalt rahvuskoondise mängija, sest Real Madridis platsile pääsemine on viimasel ajal mehe jaoks üsnagi keeruliseks osutunud.

Kui ta aga Walesi eest saabki platsile, õnnestub tal sageli tõestada, miks teda kunagi maailma kalleimaks mängijaks peeti.

Neljapäeva õhtul tegi ta seda taas, kui Wales läks Cardiffis MM’i play-off mängus vastamisi Austriaga.

Kohtumise 23. minuti kanti tehti Harry Wilsonile väravast umbes 25-meetri kaugusel viga. Kommentaator sõnas vea järgselt: “Harry Wilsoni jaoks on see hea löögikoht”, kuid palli võrku keerutas hoopis Gareth Bale, jättes Austria väravavahile mitte mingeid võimalusi.

Vaata Bale’i esimest väravat siit:

Ründaja on 2013. aastast saati aidanud Realil võita 14 karikat ning paljude puhul neist on ta mänginud ka suurt rolli.

Ta on löönud värava Meistrite Liiga finaalis Liverpooli vastu ning Copa del Rey finaalis Barcelona vastu, kuid siiski pole mees fännidele viimastel aastatel kuigi meeltmööda olnud.

Walesi koondislane on kogu hooaja jooksul oma klubi eest kaasa teinud vaid viies kohtumises ning jättis vigastusega vahele ka eelmisel nädalavahetuse 4:0 tappasaamise Barcelonalt.

Selle tulemusel nimetas üks Hispaanias tegutsev ajakirjanik 32-aastast ründajat “parasiidiks”, mis pidi olema rünnak tema seal veedetud aja pihta.

Kuna mehe leping on hooaja lõpus lõppemas, siis vaevalt, et talle see palju korda läheb, eriti, kui tal õnnestub 1958. aastast saati esimest korda Wales MM’ile tüürida.

Bale sai hiljem kirja ka oma teise värava ning Wales alistas Austria 2-1. Järgmises vastasseisus minnakse vastamisi kas Šotimaa või Ukrainaga, kuigi see poolfinaal on Venemaa sissetungi tõttu Ukrainasse edasi lükatud.

Vaata Bale’i teist väravat siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised