VIDEO: Alphonso Davies demonstreeris lumisel väljakul segast kiirust

davis

Bayern Müncheni vasakkaitsja Alphonso Davies on tuntud kui ühe kiireima mängijana maailmas ning just sellised klipid demonstreerivad, miks see nii on.

Bayern München astus esmaspäeva õhtul lumistes tingimustes vastu Arminia Bielefeldile. Eelnevalt võideti Kataris klubide MM, seega võis ilm päris kardinaalselt erineda nende viimasest kohtumisest.

Bayern paistis olevat raskustes oma rütmi leidmisega, sest Arminia Bielefeld asus kohtumist esimesel poolajal lausa 2-0 juhtima.

Bayern tuli aga teisel poolajal suure hooga mängu tagasi ning 70. minutil vormistas 3-3 seisu taboole Davies ise. See ei olnud aga kindlasti tema kõige pilkupüüdvam sooritus eile.

Mehe mängu parim moment sündis esimese poolaja keskpaigus, kui paistis, et Bielefeldil tekib hea võimalus kontrarünnakuks. Pall mängiti ründajale ette ning ruumi oli tal veel jooksu alustamise hetkel küllaga. Mõni hetk hiljem oli aga Davies juba mehest oma hämmastava kiirusega möödunud ning kontrollis olukorda.

Väidetavalt olla Daviese kiiruseks tol momendil olnud 35.6 km/h.

Vaata klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised