VAATA: Xavi juhendatud Al Sadd mängib sensatsioonilist jalgpalli & lööb Barcelonaliku värava

Vaatama suheliselt värskele peatreeneri karjäärile, on Barcelona legend Xavi pannud oma juhendatava meeskonna Al Saddi mängima jalgpalli, mille üle oleks uhke ka Pep Guardiola.

Mehest sai Katari meeskonna treener peale 2019. aastal karjääri lõpetamist ning ta vedas oma debüüthooajal meeskonna juba kolme karikani.

40-aastane Xavi lükkas Jaanuaris tagasi oma endise klubi Barcelona pakkumise, kui nad Ernesto Valverde vallandasid, kuid jätkuvalt seostatakse meest Camp Nou peatreeneri kohaga.

“Klubi ümbruses on palju välist müra, väljakuväliselt on palju probleeme ja ma ei arva, et praegu oleks selleks õige hetk,” sõnas Xavi 2020 aasta augustis.

“Jaanuris ütlesin neile, et ei ole õige aeg ning nad ei ole sellest ajast saati minuga ühendust võtnud. Mul on hea meel jätkata oma kogemustepagasi täitmist ning enda proovile panemist ning muidugi oleks see minu jaoks privileeg ühel päeval Barcelonat juhendada.”

Al Sadd juhib hetkel Katari kõrgliigat ning kui midagi nende viimasest väravast Al-Gharfa vastu järeldada, siis seda, et klubi on pandud ilusat tiki-taka jalgpalli mängima.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised