VAATA VÄRAVAID: Neymar lõi kübara ja tõusis Brasiilia teiseks suurimaks väravakütiks

kuningas

Neymar möödus eile õhtul legendaarsest Ronaldost ning tõusis Brasiilia eest enim skoori teinud mängijate arvestuses teisele kohale.

Peale muljetavaldavat 5:0 võidmängu Peruu vastu, skooris PSG staar nüüd Peruu vastu kaks ise välja penaltit ning ühe lisaajal, millega aitas oma meeskonna MMi kvalifikatsioonimängus 4:2 võiduni.

Neymar on nüüd teine enim skoori teinud mängija Brasiilia koondise eest, olles oma 2010 aastal tehtud debüüdist saati skoorinud 103 mänguga 64 korral.

Neymar avaldas austust R9-le, imiteerides väravat tähistades tema kuulsat näpuviibutust ning näitades samal ajal keelt.

Endine Barcelona, Inter Milani ja Real Madridi ründaja, hüüdnimega “O Fenomeno”, pidas 17 aasta jooksul Brasiilia eest maha 98 kohtumist, lüües 62 väravat. Kahel korral võitis mees koondisega MMi, kahel korral Copa America ning korra võideti ka Konföderatsioonide Karikas.

Olles alles 28-aastane on Neymar nüüd vaid 14 värava kaugusel, et tõusta Brasiilia läbi aegade suurimaks väravakütiks. Oma kohalt jääb veel ära tõugata legendaarne Pele. Kolmekordne MMi võitja lõi koondise eest 92 mänguga 77 väravat.

Vaata kohtumise kõiki tipphetki all olevast klipist:

https://www.youtube.com/watch?v=9BkCrhu16AM
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised