VAATA VÄRAVAID: Aston Villa tampis tulemusega 7:2 Liverpooli maasse

liverpoo

Liverpooli sajaprotsendiline algus Premier League hooajale lõppes hämmastaval kombel, kui Ollie Watkinsi esimese poolaja kübaratrikk aitas Aston Villal purustada Inglise meistrid koguni skooriga 7:2.

Tegemist on esimese korraga 1963. aastast saati, kui Liverpool on lasknud endale 7 lüüa. Eelmisel hooajal liigatiitli poole püüeldes kaotas Kloppi meeskond esimest korda alles oma 28. liigamängus.

Liverpooli poolelt puudusid vigastatud väravavaht Alisson Becker ning koroonaviirusenakkuse tõttu jäid kohtumisest eemale Thiago Alcantara ning Sadio Mane.

Alissoni puudumise mõju avaldus juba kohtumise 4. minutil. Adriani kehv sööt võeti Grealishi poolt vahelt ning sealt edasi leidis mängukera tee juba värava ette ja läbi Watkinsi jala Liverpooli võrku.

Teises väljaku otsas oli tunda puudust Manest. Liverpool küll ründas Villa väravat, aga jäi liialt avatuks kontratele.

Watkins sahistas 22. ja 39. minutil veel võrku ning kübaratrikk oligi sooritatud. Mohamed Salah lõi Punaste eest küll kaks, aga need osutusid siiski vaid lohutusväravateks.

John McGinni löök võtis van Dijkist rikošeti ning tõstis kodumeeskonna väravatearvu neljale. Seejärel sai oma uue koduklubi eest jala valgeks Ross Barkley. Jack Grealish lõpetas Liverpooli piinad veel kahe väravaga ning tablool seisiski hämmastav 7:2.

Vaata kohtumise tipphetki all järgnevast klipist:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised