VAATA TRAILERIT: Zlatan Ibrahimovic sai rolli tuntud filmi uusversioonis

Jätkuvalt on palju spekulatsioone selle üle, mida Zlatan Ibrahimovic edasi teeb, kui ta mängijana on lõpetanud ning näib, et täiesti reaalne on ka võimalus, et näeme meest oma teleekraanidel edaspidigi. Tuttosporti teatel mängib Ibrahimovic 2023 aasta 1. veebruaril kinodesse jõudvas filmis “Asterix ja Obelix – The Middle Empire” rooma gladiaatorit nimega Antivirus. Ibrahimovic kehastub Julius Caesari teenistuses olevaks Rooma armee kindraliks ning mängib koos paljude nimekate näitlejatega, nagu Guillaume Canet (samuti filmi režisöör) ja Gilles Lellouche. Cleopatra rolli võtab enda kanda Marion Cotillard ning Julius Caesariks kehastub Vincent Cassel. Ibrahimovic pole esimene sportalne, kes Asterixi ja Obelixi filmis üles astub, sest varasemalt on 2008. aastal linastunud filmis “Asterix olümpiamängudel” kaasa löönud sellised nimed nagu Michael Schumacher, Zinedine Zidane, Tony Parker ning Amelie Mauresmo.

Jätkuvalt on palju spekulatsioone selle üle, mida Zlatan Ibrahimovic edasi teeb, kui ta mängijana on lõpetanud ning näib, et täiesti reaalne on ka võimalus, et näeme meest oma teleekraanidel edaspidigi.

Tuttosporti teatel mängib Ibrahimovic 2023 aasta 1. veebruaril kinodesse jõudvas filmis “Asterix ja Obelix – The Middle Empire” rooma gladiaatorit nimega Antivirus.

Ibrahimovic kehastub Julius Caesari teenistuses olevaks Rooma armee kindraliks ning mängib koos paljude nimekate näitlejatega, nagu Guillaume Canet (samuti filmi režisöör) ja Gilles Lellouche.

Cleopatra rolli võtab enda kanda Marion Cotillard ning Julius Caesariks kehastub Vincent Cassel.

Ibrahimovic pole esimene sportalne, kes Asterixi ja Obelixi filmis üles astub, sest varasemalt on 2008. aastal linastunud filmis “Asterix olümpiamängudel” kaasa löönud sellised nimed nagu Michael Schumacher, Zinedine Zidane, Tony Parker ning Amelie Mauresmo.

Vaata filmi trailerit siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised