VAATA TIPPHETKI: Steven Gerrard lõi 7 aastat peale Liverpoolist lahkumist taas klubi eest värava

Steven Gerrard

Liverpooli legendid kohtusid paar päeva tagasi pungil Anfieldil Barcelona vanameistritega ning kohalikke fänne kostitati vaatega, mida nad ilmselt ammu juba igatsenud olid: Steven Gerrardi värav.

Hetkene Aston Villa peatreener lahkus Liverpoolist 2015. aastal kui nende läbiaegade üks parimaid mängijaid ning naases nüüd, et mängida taas fännide ees koos selliste legendidega nagu Dirk Kuyt, Jamie Carragher ja Luis Garcia.

Legendimängu alul tegi Gerrard hea jooksu kasti ning tõmmati Juliano Belletti poolt maha. Gerrard realiseeris penalti ja viis Liverpooli 1-0 juhtima, kuid Barcelona suutis Roger Garcia ja Rivaldo väravate toel mängu siiski võiduks ümber pöörata.

41-aastane mees asus Aston Villasse tööle 2021. aasta novembris, peale edukat kolme hooaega Rangersi peatreenerina. Oma kolmandal aastal võitis ta klubiga liigatiitli, mis oli klubi esimene liigatiitel peaaegu 10 aasta jooksul ning kokkuvõttes 55. liigatiitel klubil kokku.

“’55’ võitmine hoiab minu südames alati erilist kohta – igaüks teist mängis selles oma osa ja uskuge mind, neid tuleb veel palju,” ütles Gerrard oma Instagramis peale Rangersist Aston Villasse lahkumist.

“Loodan, et mõistate ajapikku minu otsust edasi liikuda, kuid ma ausalt armusin sellesse klubisse ja jälgin teie tegemisi alati.”

“Kord Ranger, alati Ranger.”

Gerrard lõpetas karjääri peale üheaastast perioodi LA Galaxy’s, kuid veetis ülejäänud karjääri Merseyside’il, lüües 710 mänguga klubi eest 185 väravat.

Tema nägemine taas Liverpooli särgis väravat löömas, isegi kui see on heategevusmängus, oli Anfieldi publiku jaoks kindlasti eriline hetk.

LFC legendide algkoosseis: Westerveld, Carragher, Hyypia, Agger, Johnson, Aurelio, Kvarme, Diao, Gerrard, Garcia, Kuyt.

Barcelona legendide algkoosseis: Angoy, Belletti, Dehu, Davids, Trashorras, Savolia, Giully, Rivaldo, Garcia Edmilson, Coco.

Vaata kohtumise kõiki tipphetki siit(Steven Gerrardi väravamoment alates 0:47):

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised