VAATA: Timo Werner suutis ennast kuidagi nurgalööki lahti mängides vigastada

werner

Viimastel nädalatel ei ole Timo Werneril Chelseas just hästi läinud ning järgnev klipp võtab tema hetkese seisu päris hästi kokku.

Peale aeglast algust Stamford Bridge’l, paistis Saksamaa koondislane oktoobris hoogu koguvat, kui lõi nii koondise kui klubi eest 9 mänguga 10 väravat.

Kuid peale novembris Hispaaniale 6-0 kaotamist tundub tema enesekindlus taas kõikuvat – mees pole suutnud Chelsea eest viimase 12 mänguga skoori teha.

Vaatamata sellele näitas peatreener Frank Lampard mehe suhtes usaldust ülesse, saates ta kohtumiseks Manchester City vastu väljakule, kuigi tal oli valida ka pisut paremas vormis olevate Tammy Abrahami ja Olivier Giroudi vahel.

Plaan ei läinud aga kuigi hästi, sest Werner ei suutnud väravat kirja saada ning Chelsea sai kirja 3-1 kaotuse.

Asjad läksid Werneri jaoks veelgi halvemaks kohtumise 87. minutil, kui ta suutis nurgalööki lahti mängides jalaga nurgalippu tabada ning seejärel minema lonkas. Nurgalööki asus sooritama hoopis Mason Mount.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised