VAATA: Sinjavski säras Tšehhis iluvärava ja väravasööduga

Sinjavsk

Tšehhi kõrgliigas tegi Vlasi Sinjavski koduklubi Karvina 2:2 viigi Teplicega.

Viigiga lõppenud kohtumises mängis olulist rolli just Sinjavski, kes Iõi värava ja andis teiseIe tabamuseIe väravasöödu.

Teplice asus kohtumist juhtima 17. minutil Alois Hyčka tabamusest. Karavina jõudis viigini 41. minutil tänu Sinjavski tabamusele. Eesti koondislane pani trahvikastist teele tõelise pommlöögi, mis maandus kindlalt väravavõrgus.

Teplice asus 70. minutil David Ledecky tabamusest uuesti juhtima, kuid viimane sõna jäi Karavinale. Sinjavski tegi 90. minutil hea eeltöö ning söötis palli värava alla, kust Petr Buchta selle ka võrku saatis.

Karvina ja Sinjavski peavad Tšehhi kõrgliigas veel ühe kohtumise. Juba umbes kuu aja eest sai selgeks, et meeskond pallib uuel hooajal madalamal liigatasemel ehk esiliigas.

Vaata Sinjavski väravat ja väravasöötu siit:

@kornereesti Vlasiy Sinyavskiy goal and assist vs Teplice #football #jalgpall #czechrepublic #eesti #estonia #karvina #teplice #fkteplice ♬ Nachos – FASSounds
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised