Vaata: Sergio Aguero koomiline reaktsioon, kui neljas kohtunik ta numbri segamini ajas

wtf

Manchester City Meistrite Liiga kohtumises PSG vastu oli lõpupminutitel märgata märkmisväärset pingepuudust. Mis seal enam ikka teha oli, kui Pep Guardiola mehed olid juba 4:1 skooriga seljataguse kindlustanud.

Riyad Mahrezi kaks väravat suurendasid City eduseisu, samas kui PSG ründajad olid raskustes City kaitseduo Ruben Diasi ja John Stonesiga.

Viimase 15. minuti jooksul kaotasid PSG mängijad kontrolli – Angel Di maria saadeti Fernandinho peale astumise eest punase kaardiga platsilt minema ning punaseid kaarte oleks vabalt võinud veelgi sündida.

Guardiola kasutas võimalust ära, et anda Sergio Aguerole pisut mänguaega.

Aguero oli varasemalt öelnud, et ei lahku Cityst enne kui võidetakse Meistrite Liiga. Suvel lõppeb mehel klubiga aga leping, seega võibki Meistrite Liiga finaal jääda mehe viimaseks mänguks City särgis.

Enne kui Aguero mängu sekkuda jõudis, otsustas neljas kohtunik mehele pisut vingerpussi mängida. Aguero täheldas, et tablool seisab tema ikoonilise number 10 asemel hoopis Gabriel Jesuse number 9. Peale paari kiiret sõna kohtunikuga, sai too oma veast aru ning korrigeeris ennast kiiresti.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised