VAATA: Sancho andis kohe esimeses mängus Dortmundi eest väravasöödu

sancho dortmund reus jalgpall football bundesliga manchester united premier league

Jadon Sancho sõnul oli ta väravasööt Marco Reusile oma esimeses kohtumises vana koduklubi Borussia Dortmundi eest „mõeldud” olema.

Inglane sai väravasöödu kirja kohe oma esimeses naasmismängus Dortmundi eest ning aitas klubi selle käigus 3:0 võiduni Darmstadti vastu.

Vaata Sancho väravasöötu Reusile siit:

@elevensportsbe 🥹 | Jadon Sancho ➡️ Marco Reus, just like old times! 🤝 #SVDBVB #assist #fy #fyp #bundesliga ♬ original sound – Eleven 🇧🇪

Sancho tunnistas, et on õnnelik ja tunneb ennast Dortmundis koduselt.

„Naasmisest saati olen ennast väga koduselt tundnud ja mul on hea meel taas jälle platsil olla” rääkis mees.

„See oli mõeldud nii minema. Tulen tagasi ja kohe mängin Marcoga kokku. Ta on mulle hea sõber ja mul oli väga hea meel tema jaoks see värav luua.”

„Mu eesmärk on taas õnnelik olla, viibida taas platsil ning aidata meeskonda, et nad esikolmikusse tagasi tõsta.”

„Mul on isiklikud eesmärgid, mida ma hetkel kohe ei avalda. Tahan lihtsalt meeskonda aidata ja olen hooaja teise poole suhtes väga positiivne.”

„Hoidsime nulli taga, mis oli meie jaoks väga tähtis ning nüüd võtame mäng-mängult. Meeskonnal on eesmärgid ja olen kindel, et tuleme hästi toime, kui igas mängus võitleme.”

Sancho taasliitus Dortmundiga selle nädala alguses 6-kuulise laenulepingu alusel pärast pettumust valmistavat perioodi Manchester Unitedis, mille käigus klubi peatreener Erik ten Hag mängumehe sootuks meeskonnast välja külmutas.

Vaata mehe kõiki puuteid kohtumises Darmstadti vastu siit:

@videoor10 Avec une passe décisive pour Marco Reus comme a la bonne époque…#jadonsancho #marcoreus #dortmund ♬ Party with a jagaban by Midas the jagaban – 🇦🇴
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised