VAATA: Ronaldo viskas vihahoos noore fänni telefoni piki maad puruks, ema teavitas juhtunust politseid

ronaldo

Peale Manchester Unitedi kaotust Evertonile ilmus internetti video, millel on näha kuidas Cristiano Ronaldo vihahoos väikese lapse telefoni purustab.

Videol on näha, kuidas Ronaldo kõnnib parasjagu väljakult minema, kui fännide seast kerkib Ronaldo ette käsi. Kohtumise tulemuses pettunud ründaja tõukab käe enda eest minema ning see järel viskab käest pudenenud noore fänni telefoni piki maad puruks.

Manchester United teatas, et uurib juhtunut.

Vaata siit:

Lapse ema pöördus kohe peale sündmust nii sotsiaalmeediasse kui ka politseisse.

sarah

United tegi 1:0 kaotusmängus Evertoni vastu väga kehva esituse ning Anthony Gordoni rikošeti võtnud löök oli kõik, mida Everton võiduks vajas.

“Meie poolt väga häbiväärne, me oleksime pidanud selle mängu võitma,” sõnas De Gea peale lõpuvilet.

“Me ei löö väravaid, kuid me ei loo ka õigeid väravavõimalusi. Me ei ole piisavalt head, see on kindel. Nelja parema hulka jõudmine saab olema raske.”

Ralf Rangnick sõnul oli samuti tema meeskonna esitus kehva, kuid lükkas ümber idee, et tulemuses mängis rolli juhtkonna hetkene ebakindlus.

“Me ei löö väravaid ega väravavõimalusi,” selgitas Rangnick pärast kohtumist.

“Ma ei teagi ausalt öeldes mida öelda. Ilmselge, et me pole piisavalt head hetkel. Nüüd on TOP4 sekka jõudmine juba keeruline.”

“Oli reaalselt tunda, kuidas nad peale tulemust Burnley vastu kokku varisemas olid, aga me ei kasutanud seda eelist ise ära.”

“Ma ei usu, et jutud uued peatreenerist peaksid olema vabandus. Oleme Manchester United. Meil on palju rahvusvahelisi mängijaid ning mingit ettekäänet ei tohiks meil olla.”

“Järgmisel hooajal on uus peatreener. Kas sellest teatatakse nüüd või 10 päeva pärast, ei tohiks meid kuidagi mõjutada.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised