VAATA: Moyes üritas mänguvahendiga pallipoissi lüüa – tulemuseks punane kaart

Moyes

West Hami Euroopa seiklus on lõppenud – ja nende lahkumine tänavuselt areenilt muutus veelgi süngemaks pärast seda, kui peatreener David Moyes üritas pallipoissi palliga tabada ning teenis teo eest punase kaardi.

Moyesi meeskond sõitis Frankfurti, et esimeses mängus välja mängitud 2:1 kaotusseis ümber pöörata.

Nende õhtu läks aga veelgi raskemaks, kui Aaron Cresswell teenis viimase mehena vastase maha tõmbamise eest punase – just nagu sarnases intsidendis Lyoni vastu eelmises voorus.

“Ta peaks olema oma viimasest veast Lyoni vastu olema õppinud. Sa ei saa toppida oma käsi teisele mängijale, kui olukord selleks pole sobiv. Kui ta viimasest oluokorrast midagi ei õppinud, siis see olukord oleks nagunii ära antud” kommenteeris olukorda endine West Hami ründaja Carlton Cole BT Sporti vaheajal.

Veidi aega hiljem jäi West Ham kaotusseisu ning kahe mängu koondkokkuvõttes tähendas see juba kaheväravalist kaotusseisu.

Kümnemeheline West Ham ei suutnud kangelastegu korda saata ning kaotas lõpuks koondkokkuvõttes poolfinaali 3:1 – Moyes oli ühel oma karjääri suuremal õhtul ilmselgelt pettunud.

Ei olnud koheselt selge, mis küljejoonel täpsemalt juhtus, kuid West Hami peatreenerit võis näha vihaselt kellegi suunas palli löömas.

Hilisemad infokillud viitavad sellele, et Moyes vihastas selle peale, kui kaua pallipoiss palli talle tagasi andis, mistõttu kaotas ta pisut enesevalitsemise ning üritas mänguvahendiga pallipoissi ennast tabada.

Vaata olukorda siit:

@adriangrande26 #viral #parati #futbol #tiktokfootballacademy #moyes ♬ Remember the Name (feat. Styles of Beyond) – Fort Minor

Vaata kohtumise tipphetki siit:

@kai_havertz55 Frankfurt vs West Ham 🎥⚽️ #highlight #frankfurt #westham #kai_havertz55 ♬ son original – FootballHD
Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised