VAATA: Mourinho jooksis väljakule, et takistada Abrahamil endale punast kaarti teenimast

mourinho
mourinho

Jose Mourinho oli neljapäevaõhtuses Itaalia kõrgliiga kohtumises AC Milani vastu taas vanade trikkide juures, kui tormas ühel hetkel ise platsile, et vältida Tammy Abrahami platsilt minema saatmist.

Endine Man Utdi ja Tottenhami peatreener reageeris väljakul toimuvale tulisele olukorrale joostes ise platsile ja tirides inglasest ründaja rüselusest eemale.

Ja ausalt öeldes see isegi toimis. Mõned minutit hiljem tegi Abraham juba skoori, saates palli kavala rikošetiga väravavõrku.

See aga ei päästnud Romat kaotusest ning kibestunud Mourinho oli oma mängujärgsete ütlustega nagu ikka terav: “Mulle pakuti Milani tööd kolm aastat tagasi,” avaldas endine Interi peatreener mängujärgsel pressikonverentsil.

“Ma mõtlesin selle peale kolm päeva, kuid mul on hea meel, et ma õige otsuse tegin.”

“Ma olen professionaal, aga emotsioonidele on veel endiselt ruumi. Ma olen Roma suhtes kirglik ja annan endast kõik selle klubi jaoks. Vaadates, mis täna juhtus, siis olen oma otsuse üle isegi kaks korda õnnelikum.”

Vaata klippi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised