Vaata, mida arvas Ronaldo ise, et ta 36-aastaselt teeb..

ronalts

Cristiano Ronaldol ei ole kunagi enesekindlusest ja eneseusust puudust tulnud, kuid isegi ta ise on tunnistanud, et ei osanud oma uskumatult pikka mängukarjääri ette ennustada.

Viiekordne Ballon d’Ori võitja avaldas, et noorena arvas ta, et temast on selleks ajaks saanud Madeiral kalamees. Tegemist on väikese saarekesega, kus Ronaldo üles kasvas.

“Ma arvasin, et minust saab kalur Madeiras,” sõnas mees Canal 11-le antud intervjuus.

“See ei oleks mulle kunagi pähe tulnud. Ma tahtsin olla proffesionaalne jalgpallur, aga ma ei uskunud eales, et võidan kõik, mis ma siiani võitnud olen.”

Asjad on läinud aga vastupidi. 36-aastane Ronaldo, kellel on tänu distsiplineeritud rutiinile endiselt 20-aastasega võrreldav füüsiline vorm, jätkab endiselt tugevalt.

Portugali ründaja on sel hooajal juventuse eest 23 kohtunisega 22 väravat löönud ning hiljuti sai temast läbi aegade suurim väravakütt jalgpallis, kui ta lõi oma karjääri 760. värava.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock
Korner.ee jalgpalliuudised