VAATA: Messi sütitav kõne enne Copa America finaali

messi kõne argentiina copa america finaal

Internetiavarustesse on ilmunud video sellest, kuidas Argentina koondise kapten Lionel Messi oma meeskonna ees eelmisel suvel toimunud Copa America finaalmängu eel väga emotsionaalse kõne maha peab.

Ikoon küll finaalis ise väravat ei löönud, kuid valiti sellest sõltumata turniiri parimaks mängijaks. Mees lõpetas turniiri suurima väravakütina ning väravasöötude andjana, teenides hiljem oma soorituste eest preemiaks ka 2021. aasta Ballon d´Ori.

Teda ei tunta kui eriti hääleka liidrina, kuid tema Argentina meeskonnakaaslased on Messit suurepärase liidrirolli eest kiitnud.

“Messi on liider, ta on võitja, see kes kannab käepaela ja see, kes räägib. Leo rääkis ka enne finaali. Ma ei saa täpselt öelda, mida ta ütles, aga igaüks, kes sealt riietusruumist lahkus tahtis kogu väljaku nahka pista” sõnas Manchester Unitedi keskkaitsja Lautaro Martinez.

“Ta hakkas ene finaali rääkima ja tõde on see, et ma ei mäletagi neid täpseid sõnu, sest ma hakkasin koheselt nutma” meenutas Sevilla poolkaitsja Papu Gomez intervjuus Argentina väljaandele La Nacion.

“Ta rääkis pingutustest, perekonnast.. pisarad voolasid mööda mu põski nagu beebil.”

Nüüd on kõnest ilmunud ka videomaterjal ning on lihtne mõista, miks tema meeskonnakaaslased teda nii kõrgelt hindavad ja austavad.

Vaata Messi kõnet siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised