VAATA: Messi ja Neymar said PSG fännidelt igal pallipuutel vilet

Messi

Lionel Messi ja Neymar sattusid enne PSG Ligue 1 kohtumist Bordeauxi vastu omaendi fännide mõnituste ohvriks.

Kuid mitte kogu Mauricio Pochettino ründetrio ei saanud soovimatut vastuvõttu, sest Kylian Mbappe väljakule astudes elasid PSG fännid ründajale siiski kaasa.

Reaktsioon tuleneb Prantsusmaa gigandi mõne päeva tagusest Meistrite Liiga väljakukkumisest, kus nende teekonna lõpetas Madridi Real.

“See jätab väga valusa jälje ja on raske edasi minna,” sõnas Pochettino peale oma meeskonna konkurentsist välja langemist.

Sõltumata sellest, kelle nad endale ostsid või kes klubi juhib, on klubil edu Euroopas veel saavutamata. Ja seda vaatamata oma piiramatule rikkusele..

Messi ja Neymar on kaks põhifiguuri Harlem Globetrotteri sarnases meeskonnas. Nad olid ilmselt isegi pettunud, kuna nende individuaalsed esitused kahes kohtumises Reali vastu olid allapoole arvestust.

Mbappe oli ainuke terav figuur prantslaste jaoks, kes lõi värava nii kodus kui ka võõrsil, et viia PSG soodsasse seisu, enne kui nad Bernabeul 17. minuti jooksul kaheväravalise eduseisu maha mängisid.

Teame juba, et Prantsusmaa koondislane on suvel ilmselt teel Real Madidi, kuid PSG fännide reaktsioonide põhjal – mis mängu jooksul jätkusid – tahaksid nad võib-olla näha Messit ja Neymarit hoopis kuskil mujal mängimas.

PSG kaitsja Presnel Kimpembe ütles, et mõistab, miks poolehoidjad kahe ründaja suhtes vaenulikult reageerisid.

“Paratamatult kuulsime vilesid, isegi kui olime oma mängule keskendunud. Mõistame nende pettumust, mõistame nende viha,” ütles ta kohalikule väljaandele.

“Me oleme professionaalid ja teame, kuidas selleks ka jääda ning just nüüd peame oleme võimelised pea tõstma ja Ligue 1 ära võitma.

“Me oleme kõik selles süüdi, mitte ükski mängija rohkem kui teine. Me oleme meeskond, me peame läbi hea ja halva kokku hoidma.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Powered By
100% Free SEO Tools - Tool Kits PRO
Korner.ee jalgpalliuudised