VAATA: Fännid pimestasid Salahi laseritega ning mees eksis tähtsal penaltil

Salah laser

Liverpooli talisman Mohamed Salah jättis realiseerimata kuluka penalti, kui Egiptusel tuli MM’i kvalifikatsioonimängus Senegalile alla vanduda.

Nii nagu eelmisel kuul toimunud Aafrika karikavõistluste finaaliski, asus otsustavat penaltit sooritama Salahi Liverpooli meeskonnakaaslane Sadio Mane.

Aafrika meister Senegal saabus korduskohtumisele lootuses esimeses mängus saadud 1:0 kaotus ümber pöörata. Tolles mängus oli otsustavaks faktoriks Salahi pealelöök, mis Senegali mängija poolt enda väravasse suunati.

Nii nagu Egiptus ka esimeses kohtumises, asus Senegal kohtumist samuti läbi omavärava juhtima, kui palli toimetas enda väravavõrku Egiptuse poolkaitsja Hamdi Fathi.

Rohkem väravaid ülejäänud õhtu jooksul ei löödud ning peale lisaaja lõppu kordus taas sama stsenaarium, mis alles hiljuti Aafrika Rahvuste karikafinaalis.

Tol korral tahtis Salah Egiptuse viies penaltilööja olla, kuid Senegal lõpetas kohtumise enne ära, kui tal oli võimalus oma lööki sooritada. Sel korral ta sama viga korrata ei kavatsenud – ta võttis enda õlule vastutuse lüüa vaaraode esimene penaltilöök.

Seistes silmitsi roheliste laserite tulvaga põrutas egiptlane palli aga üle lati.

Esimesed neli penaltit löödi kõik mööda(mõlemalt poolelt kaks eksimust), kuid Senegal suutis siiski külma närvi säilitada ning lõpuks osutus Mane taas Senegali kangelaseks.

Vaata Salahi penaltisooritust siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised