VAATA: Andy Carroll põrutas Fulhami vastu 2 täiesti pöörast väravat, aga jäi mõlemast suluseisu tõttu ilma

Kaadrid Andy Carrolli väravatest Fulhami vastu
Kaadrid Andy Carrolli väravatest Fulhami vastu

Endisel Liverpooli, Newcastle Unitedi ja West Hami ründajal Andy Carroll’il oli eile üsnagi meeldejääv õhtu.

Tema hetkene koduklubi Reading kaotas koduväljakul Fulhamile koguni 7-0.

Championshipi vastasseis avaldas mõju tabeli mõlema otsale: Reading võitles väljalangemise vastu ning Fulham püüdles tagasi kahe parema hulka pääseda.

Liverpooli akadeemia lõpetanud Harry Wilson lõi kaks väravat ning oli osaline ka neljas teises väravaolukorras. Endine Newcastle Unitedi ründaja Aleksandar Mitrovic sai kirja samuti kaks väravat ning on sel hooajal Championshipis nüüd enda nimele kogunud 24 väravat.

Reading mängiti üle ja asetseb nüüd 21. positsioonil, ainult 2 punkti kaugusel väljalagemistsoonist. Nädalavahetusel saadi FA karikasarjas ka häbiväärne kaotus Inglismaa madalamates liigades pallivalt Kidderministerilt, seega võib vist öelda, et Readingul on käsil üks üsna kehv seeria.

Kuid hoopis Carroll oli see, kes peaaegu õhtu kaks ilusaimat väravat lõi. Mees paistis kohtumise jooksul väga liikuv ning heas vormis olevat – sellest andis ka märku tema esimene sooritus, kui ta palli käärlöögiga väravasse saatis. Kahjuks loeti moment aga suluseisuks.

Mõni aeg hiljem sai taas küljekohtunikust Carrolli suurim vaenlane, kui ta suurepäraselt palli rinnaga maha surmas ja selle otse õhtust imelisel kombel väravavõrku saatis.

Vaata väravaolukordi siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised