Uus-Meremaa naiskoondislane lõi 36. minuti jooksul perfektse kübaratriki omaväravaid

omavärav

Uus-Meremaa naiskonna jalgpallur Meikayla Moore pidas eile õhtul SheBelives Karikasarjas USA vastu maha jubeda esimese poolaja, lüües 36. minutiga kolm omaväravat.

Moore mängis parasjagu Uus-Meremaa eest oma 50. kohtumist, kuid tõenäoliselt see kohtumine tema südames erilist kohta hoidma ei hakka.

Liverpooli naiskonnas palliv 25-aastane Moore suutis esimesel poolajal koguni kolmel korral palli õnnetult oma väravavõrku saata.

Esimene värav sündis juba kohtumise 5. minutil. Ameerika koondise ründaja Sophie Smith mängis tsenderduse Uus-Meremaa penaltikasti – Moore sirutas lootuses pall minema lüüa jala välja, kuid pall leidis ilusa kaarega hoopis tee Uus-Meremaa enda väravasse.

Teine omavärav sündis vaid minut hiljem – Moore ei suutnud taas kasti tulnud tsenderdusega hakkama saada ning saatis palli see kord peaga oma väravavahi selja taha.

36. minutil sai Moore’i halvim õudusunenägu teoks ja ta lõi perfektse kübaratriki omaväravaid, skoorida nii vasaku jala, parema jala kui ka peaga.

Moore ei suutnud kohutavat esimest 45. minutit heastada, kuna ta vahetati poolajal välja.

Kaitsja on Uus-Meremaa koondises olnud põhimängija juba 2013. aasta septembris tehtud debüüdist saati. Ta oli siis vaid 17-aastane.

Naine mängis enne Liverpooli siirdumist Saksamaal FC Kölnis ja MSV Duisburgis.

Uus-Meremaa on USA-s korraldatavat SheBelieves karikasarja väga kehval toonil alustanud, olles kaotanud oma esimese kohtumise 1-0 Islandile, lõppes kohtumine USA vastu lõpuks 5-0 lüüasaamisega.

Vaata Moore’i omaväravaid siit:

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised