Uued trendid! La Liga kannab esimest korda otsekohtumist TikToki vahendusel üle

La Liga TikTok ülekanne

Järgmisel nädalal tuuakse esimest korda ajaloos La Liga kohtumine fännideni läbi TikToki.

Hispaania ringhäälinguorganisatsioon Gol kinnitas, et näitab järgmisel reedel toimuvat Real Sociedadi ja Real Betise vahelist ülitähtsat liigamängu oma TikToki konto kaudu.

Matši näidatakse vertikaalses formaadis 9:6 ja 4K-s.

Gol väidab, et see on esimene La Liga kohtumine, mida sel viisil edastatakse ja esimene mäng Euroopa suurliigast, mida näidatakse otse TikToki kaudu.

Live ülekanne algab kell 21:30, kohtumine ise kell 22.00. Fännidel on võimalus ka kohtumise vältel üksteisega reaalajas vestelda.

Neile, kel TikToki pole, edastab Gol kohtumise ka Hispaania tasuta televisioonis.

La Liga kavatseb esimest korda kohtumist Tik Toki vahendusel üle kanda

La Liga digistrateegia direktor Alfredo Bermejo ütles: “See on La Liga jaoks järjekordne samm uute vaatajaskondade loomisel ja jalgpalli vaatajateni toomnisel kõikjal.”

“See leping TikTokiga kinnitab nii La Liga kui ka Mediapro viimastel hooaegadel tehtud jõupingutusi, et jätkata mänguülekannete väärtuse loomist ja uuendamist.”

Tiktoki Hispaania sisu-kogukonna- ja ühenduste juht Soraya Castellanos lisas: “Oleme sügavalt tänulikud, et Mediapro ja La Liga valisid TikToki selle teedrajava algatuse käivitamiseks Hispaanias.”

“TikTok on koht, kus jalgpallifännid suhtlevad ja me oleme uhked, et näeme, kuidas spordi nimekad kaubamärgid inspireerivad kogukonda uuenduste kaudu.”

Real Betis, mida juhib endine City ja West Hami peatreener Manuel Pellegrini, läheb kohtumisele vastu viiendalt kohalt.

Nad on kahe punkti kaugusel kuuendast kohal paiknevast Real Sociedadist ja nelja punkti kaugusel neljandal kohal asuvast Sevillast, kes hetkel Meistrite Liiga pääsukohta veel endale hoiavad.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised