Üks Premier League klubi pole veel siiani üleminekuturul ühtegi ostu sooritanud

prmier league club

West Ham pole sel suvel veel ühtegi lepingut sõlminud, kuigi uus Premier League hooaeg algab juba järgmisel nädalal.

The Guardiani teatel valitseb peatreener David Moyesi ning klubi uue tehnilise direktori Tim Steidteni vahel pinge ning olukorda kirjeldatakse meedias sõnaga „korralagedus”.

Moyes soovib Declan Rice’i asemele vähemalt kahte poolkaitsjat ning ta soovib, et mängijad oleksid Premier League kogemusega. Ta on olnud vastumeelne Steidteni poolt välja pakutud nimede puhul.

image

Eelkõige sooviks Moyes klubisse tuua Southamptonist James Ward-Prowse, kuid Southampton soovib mängija eest saada 40 miljonit naela, samas kui West Ham hindab mängijat 25 miljoni naela vääriliseks. Tõenäoliselt ei aita klubi ka kaasa asjaolu, et kõik teavad 150 miljonist naelast, mille West Ham Declan Rice’i müügilt teenis.

West Hami on seostatud senimaani paljude kvaliteetsete mängijatega nagu Scott McTominay, Conor Gallagher, Joao Palhinha, Edson Alvarez ning isegi Harry Maguire’iga. Kuid ühtegi neist mängijatest pole veel märgatud West Hami särgis.

West Ham peaks olema hästi teadlik ohtudest, mis kaasnevad täienduste mitte tegemisega suvel. Leicester City ei ostnud eelmisel suvel ühtegi mängijat enne, kui üleminekuakna viimastel päevadel paanikasse mindi. Tagajärjeks oli see, et nüüd mängivad nad liigatase madalamal. West Ham ise saavutas eelmisel hooajal vaid 14. koha, olles vaid mõne punktiga väljalangemistsoonist kõrgemal.

Viimase asjana tooks välja selle, et West Ham mängib ju ka tulevasel hooajal Euroopa liigas ja vajab head pinki kvaliteetsete vaheusmängijatega.

West Hamil on tõsiselt viimane aeg ennast liigutama hakata.

Milline on teie reaktsioon?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korner.ee jalgpalliuudised