UEFA president: Meistrite Liiga mängud peavad selleks kuupäevaks peetud olema

rogi

UEFA president Aleksandar Ceferin on arutanud Saksamaa televisioonis erinevaid variante, kuidas 2019-20 hooaeg lõpetada ning sõnas, et Meistrite Liiga mängud tuleb hiljemalt 3. augustiks lõppenuks lugeda.

Jalgpallimaailm Euroopas on koroonaviiruse tõttu ootele pandud ning on endiset võimatu öelda, millal mängudega taas jätkata saaks.

Ceferini sõnul on võimalik, et Meistrite Liiga ja Euroopa Liiga võitjad otsustatakse play-off süsteemi põhjal, ent samas hoiatas ta, et võistlus peab augustiks lõppenud olema.

“See peab lõppema 3. augustiks, nii Meistrite Liiga kui Euroopa Liiga. Tegu on erakorralise olukorraga, seega oleme kuupäevade ja mänguaegade suhtes paindlikud. Kui kriis leebub varem, siis saame ka varem alustada.”

“Me võiksime jätkata hetkese süsteemiga või siis ühekordsete kohtumistega neutraalsel väljakul.”

“Ainuke vale otsus, mida me hetkel teha võiksime, oleks mängida viisil, mis seaks ohtu mängijate, fännide ja kohtunike tervised. Kui aga mängime turvalistes tingimustes, siis ei näe ma selles probleemi.”

Paistab, et soov hooaeg lõpetada Euroopas siiski eksisteerib, ehkki Belgia profiliiga kavatsetakse koronaviirus tõttu tühistada.

Samal ajal on Barcelonale soovitatud Camp Nou augustini kinni hoida, et koronaviiruse teine laine ära hoida.

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised