Tuchel andis fännidele mõista, mida mitte kohe oodata, kui klubi peaks uue omaniku saama

thomas tuchel chelsea

Thomas Tuchel hoiatas Chelsea fänne, et nad ei seaks endale suuri lühiajalisi ootusi, kui Chelsea uue omaniku peaks saama. Seda sõltumata nimest, kes klubi enda juhtida lõpuks võtab.

Siniste peatreener suhtub ettevaatlikult asjasse ning on teadlik, et uue omanikuga kaasneb ka üleminekuperiood ning Chelseal ei pruugi kohe ulme summasid kulutada olla.

“On juba piisavalt keeruline, kui sa kaotad mängija nagu Toni ja võib-olla kaotad teise taolise mängija nagu Andreas, kellel on selline kvaliteet. Lisaks kõigele loobume neist tasuta.”

Thomas Tuchel lifts lid on Antonio Rudiger's Chelsea exit - The Athletic

“Tavaliselt oleks meil mõned sihtmärgid juba olemas ja oleksime mõne mängijaga ühendust võtnud. Hetkel on meie käed aga seotud. Võime oma hoones küll asju arutada, kuid tegutseda me ei saa.”

“Me ei tohiks endale liiga suuri lootusi tekitada. Ma arvan, et see pole võimalik, et klubi võtab üle uus omanik ja ütleb kohe ‘näe minge hulluks, siin on 250 miljonit naela, minge ja lööge see laiaks.’”

“Olukord pole ideaalne. Isegi stabiilise situatsiooni puhul oleks olukord keeruline. Kuna meil stabiilset olukorda hetkel pole, siis üritame välja näidata oma pühendumust ning kirge.”

Milline on teie reaktsioon?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

You may also like...

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Sinu toetus on meile oluline! 🙏

Märkasime, et kasutad reklaamiblokeerijat. Palun lülita see välja ja ole meile toeks, et saaksime jätkata sisu loomist ja jagamist. Suur aitäh sulle! ⚽❤️

Korner.ee jalgpalliuudised